Top
چراغ ال ای دی خطی کنار دیواری

چراغ ال ای دی خطی کنار دیواری

چراغ خطی کنار دیواری فوق زیبا 

Corner floor light

 

فروش فوق العاده تخفیف ویژه  2500000 تومان

 

(چراغ های رنگارنگ و جلوه های متغیر) یک چراغ خطی واقعی که فضای منحصر به فردی را برای شما ایجاد می کند. این نوار های خطی  دارای LED های خاص و بسیار روشن با کیفیت بالا هستند که  از طریق نوار نور LED RGB داخلی لامپ ، می توان به 16 میلیون رنگ و صدها جلوه نوری دست یافت. شما می توانید هر رنگ و جلوه ای روشن را با توجه به روحیه و موقعیت خود انتخاب کنید. به سادگی روشنایی و حالت را تنظیم کنید تا همیشه نور مناسب برای هر شرایطی را داشته باشید.

 (دارای اپلیکیشن هوشمند برای  کنترل آسان توسط موبایل). ارائه تجربه بهتر از کنترل از راه دور سنتی با اتصالی پایدار از طریق بلوتوث که از طریق آن می توان  تغییر رنگ ، روشنایی ، جلوه نور و تنظیم سوئیچ زمان را به راحتی کنترل کرد.طراحی مینیمالیستی این مدل باعث صرفه جویی در فضا به طور کامل و در ترکیب با  هر خانه ای می باشد.. می توانید آن را در هر کجا که می خواهید قرار دهید و طراحی مینیمالیستی آن بسیار عالی به نظر می رسد. نور گرم و کم نور ما محیطی عالی برای هر لحظه ایجاد می کند. 

(سهولت در نصب و جمع آوری ) دیگرنگران مراحل نصب نباشید. با توجه به دستورالعمل ها و قطعات موجود در بسته ، می توانید به راحتی و در زمان 5 دقیقه به تنهایی آن را نصب کنید. ابزار نصب در بسته گنجانده شده است.

 

 


قیمت: 3000000 تومان
قیمت برای شما: 1750000 تومان
{profishop:copyright}